Naukowi.pl

Dołącz do nas!

Członkiem stowarzyszenia mogą zostać dziennikarze, naukowcy oraz specjaliści ds. PR zajmujący się popularyzacją nauki.

Zgodnie ze statutem stowarzyszenia „przyjęcie w poczet członków stowarzyszenia następuje na podstawie uchwały Zarządu stowarzyszenia po złożeniu przez kandydata pisemnej deklaracji, przedstawienia do akceptacji przez Zarząd trzech opublikowanych artykułów, audycji lub informacji o zorganizowanych imprezach popularyzujących naukę np. na Festiwalu Nauki”.

Należy wypełnić deklarację członkowską (tu znajdziesz pdf), wydrukować ją, podpisać, zeskanować i przesłać mailem na adres stowarzyszenia (info@naukowi.pl) wraz z wymaganymi „próbkami” działalności popularyzatorskiej.

Po potwierdzeniu przyjęcia w poczet członków, należy wpłacić składkę członkowską.

Wysokość składki członkowskiej została uzgodniona przez członków stowarzyszenia i wynosi 80 zł (raz w roku). Jest przeznaczana na opłacenie członkostwa w EUSJA (4 euro od każdego zarejestrowanego członka) oraz pokrycie bieżących kosztów działalności stowarzyszenia.

Oto dane niezbędne do wykonania przelewu:

  • nazwa: Polskie Stowarzyszenie Dziennikarzy Naukowych Naukowi.pl
  • adres: ul. Zgrupowania Żmija 3b/114, 01-875 Warszawa
  • numer konta: 12 2130 0004 2001 0434 8785 0001
  • wpłata tytułem: składka członkowska – UWAGA! Prosimy także o podanie imienia i nazwiska członka, którego wpłata dotyczy.

Znajdziesz nas m.in. w:

CrazyNauka.pl Wiedza i Życie Gazeta Wyborcza Polityka Focus National Geographic Trójka TOK FM WhatNext.pl Przegląd techniczny PulsKosmosu.pl
Back to top