Auto na minuty z aplikacją – jak je wynająć w Lublinie?

Rynek usług transportowych w Lublinie rozwija się bardzo dynamicznie. Bez problemu można je dopasować do indywidualnych potrzeb. Osoby prywatne oraz przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się na wynajem pojazdów na minuty. Jest to rozwiązanie wyróżniające się licznymi zaletami.

Auto na minuty w Lublinie – co to oznacza w praktyce?

Samochody na minuty i godziny udostępniane są w ramach systemu współdzielonych pojazdów zwanego carsharingiem. W tym kontekście często pada takie określenie jak auto na kilometry. Lublin jest przykładem miasta, gdzie najem takich pojazdów cieszy się dużą popularnością – kluczowe znaczenie ma tutaj aspekt finansowy. Kierowca płaci bowiem jedynie za czas przejazdu i pokonany dystans. Nie ponosi kosztów paliwa, parkowania w strefach płatnego parkowania, przeglądów i ubezpieczenia. Z tego też względu wynajem auta na minuty jest świetną alternatywą nie tylko dla transportu publicznego i taksówek, ale również dla zakupu pojazdu na własność. Dzięki prezentowanej formie najmu możliwe jest korzystanie z samochodu bez jego zakupu, co doceniają w szczególności kierowcy raczej sporadycznie siadający za kółkiem.

Auto na minuty w Lublinie – jak wynająć?

Decydując się na wynajęcie auta na minuty w Lublinie, należy w pierwszej kolejności zainstalować na smartfonie darmową aplikację PANEK CarSharing i zarejestrować w niej konto klienta. Procedura ta jest prosta i zajmuje dosłownie parę chwil. Po uzyskaniu potwierdzenia utworzenia konta użytkownik aplikacji uzyskuje dostęp do jej funkcjonalności. Aplikacja jest niezbędna do otworzenia samochodu oraz zakończenia usługi. Z jej poziomu kierowca płaci za przejazdy, zgłasza usterki oraz rezerwuje pojazdy. Nie musi zawierać żadnych pisemnych umów czy kontaktować się bezpośrednio z wypożyczalnią w celu wynajęcia auta. Nie da się ukryć, że jest to ogromne udogodnienie. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu i uzyskać dostęp do wygodnego środka transportu. Rejestracja konta klienta jest równoznaczna z akceptacją warunków najmu.