Angielski online z native speakerem – opanuj język przed ekranem!

Doskonała komunikacja w języku angielskim to często wstęp do lepszej pracy czy możliwości rozwoju. Jak się przełamać i zacząć płynnie rozmawiać po angielsku? Wypróbuj angielski online z native speakerem.

Nauka angielskiego online

Jeśli chcesz nabrać pewności siebie w rozmowie, tradycyjne lekcje angielskiego mogą nie wystarczyć. Wtedy warto zainteresować się dołączeniem do Online Speaking Club. To spotkania skoncentrowane na swobodnej rozmowie pomiędzy uczestnikami a native speakerem. Dzięki jego obecności masz pewność co do poprawnej wymowy wypowiadanych słów.

Speaking Club można traktować jak wyjazd za granicę, kiedy jesteśmy całkowicie zanurzeni w języku. Zajęcia mają na celu nie poprawę gramatyki i czytania, lecz sprawnej komunikacji. Kierowane są dla osób o minimalnym poziomie znajomości języka A2, z dużymi problemami z płynnością.

Kurs języka angielskiego online dla firm

Swoim pracownikom również możesz zaproponować naukę języka angielskiego online. Zyskasz w ten sposób zespół gotowy do płynnej komunikacji z zagranicznym klientem, który zrozumie wszystkie jego intencje. Zależnie od zajmowanego stanowiska oraz obowiązków, lekcje online są przygotowywane zgodnie z rzeczywistymi potrzebami. Wybór native speakerów z różnych krajów pozwoli opanować każdy akcent ze słuchu. W nauczaniu języka angielskiego dla firm postaw na dialog, a zyskasz doskonale przygotowaną do obsługi zagranicznych kontrahentów kadrę.

Kursy angielskiego online dla młodzieży

Nauka języka angielskiego online dla młodzieży to czasem trudniejsza sprawa, niż mogłoby się wydawać. Czasem ciężko przełamać się i zacząć rozmowę, mimo że język angielski jest doskonale opanowany w piśmie. Dla takich młodych ludzi powstają mini grupy online, w skład których wchodzi od 2 do 5 osób. Temat kursów online dopasowywany jest do zainteresowań młodzieży, a native speakerzy kładą nacisk głównie na naturalną konwersację.

Pierwszy krok do nauki języka angielskiego

Kurs angielskiego online otworzy przez Tobą zupełnie nowe możliwości, całkowicie bez wysiłku. Możesz uczyć się z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu, a kurs online przeniesie Cię do anglojęzycznego kraju bez wychodzenia z domu. Podstawą nauki angielskiego nie jest bowiem żmudne śleczęnie nad podręcznikami i słuchanie audycji, ale rozmowa. Poprzez zadawane pytania i formułowane odpowiedzi niepostrzeżenie uczymy się płynnej komunikacji w danym języku.

Angielski online pozwoli Ci wnieść swoje umiejętności językowe na zupełnie nowy, niespodziewanie wysoki poziom. A wszystko to w atmosferze swobodnej rozmowy i wciągających tematów.