Obrona przeciw nowotworom – czy nanoboty wyleczą raka?

Walka z rakiem to trudny temat, zwłaszcza dla tych, którzy zmagają się z nim na co dzień. Jak pomagać chorym na raka osobom, niezależnie od wieku? Jak pomóc choremu w rodzinie? I wtedy? Ile jeszcze dni? Te pytania mogą nie być już potrzebne. Miejmy nadzieję, że technologia pozwoli leczyć największe zagrożenie dla ludzi. Już dzisiaj zacznij walkę o zdrowie swoje i innych.

Walka z rakiem zaczyna się od strzykawek. Są to nanoboty wypełnione płynem przeciwnowotworowym, które po wstrzyknięciu przedostają się do krwiobiegu. Następnie znaleźli komórkę rakową i wstrzyknęli do niej leki przeciwnowotworowe. Ponadto wybierają stronę, która jest najbardziej groźna, a przez to ma większe szanse powodzenia w walce z rakiem. Ponadto nanoboty nie mają wielu skutków ubocznych. To dzięki nanokryształom bakterii MC1 zwanych Magnetococcus marinus możliwość wzrasta. Czy możemy wyleczyć raka? Równie ważny i interesujący jest fakt, że nanoboty są sterowane komputerowo, więc rozważna osoba wstrzyknie lek we właściwe miejsce.

Dlatego komputery bardzo często wysyłają nanoboty w miejsca, w których brakuje tlenu, czyli miejsca osadzone w cytoplazmie. Do tej pory ta metoda była testowana tylko na myszach. Czy wkrótce będziemy leczyć raka? Miejmy nadzieję.